BelSE 2019.03.02. Frommer IDPA verseny regisztráció / IDPA registration

Squad:

Squad:#1 Megtelt/FULL! Létszám: 16/16 Pentek 13:00 prematch a biroknak
Belme Attila SSP, Póka Tibor PCC, Varju János CDP, Antali Barnabas SSP, Kobezda Andrea SSP, Regényi Kund CDP, Mets Emese ESP, Ónodi István SSP, Szer Zsolt PCC, Vén Zsolt ESP, Csondor Gyula SSP, Palmai Ilona SSP, Fabian Roland SSP, Szabadi Miklós SSP, Tihamér Balázs ESP, Kovács Boglárka SSP

Squad:#2 Megtelt/FULL! Létszám: 11/10 09:00 1. palya/1st stage
Tarcsa Lajos SSP, Kiss Gyula CCP, Jákics Ferenc SSP, Jákics Anna CCP, Jákics Ferenc Junior SSP, Oláh Gábor SSP, Steiner Iván PCC, Balogh Piroska CCP, Nagy Tamás SSP, Nagy István SSP, dr Incze István PCC

Squad:#3 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 2. palya/2nd stage
Sohajda Zoltán ESP, Horváth István SSP, Heer Ádám ESP, Demus Zsolt ESP, Kató Péter SSP, Peller Balázs SSP, Magyarfalvi Norman SSP, Görög Gábor ESP, Nándorfi Tamás ESP, Gyimesi Jozsef CDP, Kiss Imre Tamás SSP

Squad:#4 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 3. palya/3rd stage
Nagy Zsolt SSP, Kádár Balázs CCP, Sándor Fers ESP, Ambrus Olivér PCC, Sámson Árpád PCC, Zoltan Levardy ESP, Zoltan Levardy PCC, Szentgáli Szabolcs PCC, Hegyesi Gergely ESP, Balogh László ESP

Squad:#5 Megtelt/FULL! Létszám: 12/10 09:00 4. palya/4th stage
TAGA CLAUDIU SSP, Ispas Alexandru ESP, Moraru Amdrei SSP, Scripnic Alexei SSP, Urechin Alexandru SSP, Scutelnic Vitalie SSP, Popescu Florin Petrisor SSP, Vasile Adrian SSP, Budes Mihai ESP, Pintea Rares SSP, cristea lucian irinel SSP, Meszaros Gabor SSP

Squad:#6 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 5. palya/5th stage
Pipicz Zsolt PCC, Dombovári Tamás CCP, Váczi Levente SSP, Lipcsei Pál SSP, Szabó Attila SSP, Dian Róbert CCP, Albert Dávid SSP, Ördög István PCC, Farkas Beatrix SSP, Bodor József PCC, Vitalyos Sandor SSP

Squad:#7 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 6. palya/6th stage
Statnic Victor SSP, Kostik Vladyslav SSP, Kosarev Aleksandr SSP, Dmitri Popov SSP, Drambulco Alex SSP, Marin Sergiy SSP, Ulinici Vadim SSP, Antipov Dmytro SSP, Panshev Maksym SSP, Myrhorod Lesia SSP

Squad:#8 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 7. palya/7th stage
Bujdosó István ESP, Gregor Róbert ESP, Biró Gábor CCP, Farkas László CCP, Silbitzer Hans SSP, radics laszlo CCP, Levák Gábor SSP, Bárandi Sándor PCC, horváth istván SSP, fenyves richard SSP

Squad:#9 Megtelt/FULL! Létszám: 10/10 09:00 8. palya/8th stage
Lencsés Péter SSP, Dobrosi Gábor SSP, Mócza Sándor SSP, Takács Béla SSP, Haiszky Ernő Zoltán SSP, Hatvani Nóra SSP, Parrag Norbert SSP, Molnár Lajos SSP, Kondor Zoltán CDP, kiss krisztián SSP, Szemeti Mátyás SSP

Squad:#10 Megtelt/FULL! Létszám: 10/8 09:00 Csak nemzetkozi IDPA versenyengedellyel
Lemes Miklós PCC, Malik Szilvia SSP, Halmai Akos SSP, Barta Aliz ESP, Racsits Bence SSP, Heller Zoltán SSP, Sófalvi László SSP, Tóth László CCP, Sass Gábor PCC, Jamriskó Gyula SSP

Regisztráció